Lista produktów producenta: AMC

Firma AMC Baltic powstała w styczniu 2008 roku. Jest producentem głośników i elektroniki. Kilka lat minęło zanim utworzono nowoczesną i elastyczną firmę działającą na bardzo konkurencyjnym rynku międzynarodowym. Oferta to zakres od zwykłych głośników sufitowych do głośników z certyfikatem EN54, od wzmacniaczy z mikserem do urządzeń audio wysokiej klasy, od lokalnych dostaw do międzynarodowego systemu dystrybucji - to droga, jaką firma przeszła w ostatnich latach. AMC Baltic jest obecnie bardzo stabilnym  partnerem międzynarodowym, gdy dochodzi do inwestycji w przypadku wyposażenia jakiegokolwiek obiektu użytku publicznego lub punktu ewakuacyjnego. Marka AMC doceniana jest na rynku pod względem jakości i niezawodności. Dziś oferujemy bardzo duży wybór głośników i elektroniki: Kolumny głośnikowe, Wzmacniacze instalacyjne, Głośniki sufitowe, Profesjonalne wzmacniacze mocy, niskoimpedancyjne głośniki sufitowe, Odtwarzacze muzyczne, megafony, wzmacniacze z mikserem, Głośniki kuliste, Miksery strefowe, Kolumny głośnikowe, Mikrofony bezprzewodowe, Profesjonalne głośniki,   Mikrofony, Subwoofery, Regulatory głośności, Wzmacniacze miksujące, Kable głośnikowe.

Naszym celem jest rynek sprzedażowy. Proste, niezawodne i konkurencyjne ceny są zawsze na pierwszym miejscu  i oczywiście w naszym magazynie. Koncentrujemy się na obiektach publicznych i aplikacjach ewakuacyjnych. Gdy rynki potrzebują dużych ilości i szybkiego czasu dostawy, jesteśmy pierwszym wyborem. Nasi klienci mogą zamówić tysiące głośników i elektroniki; Zwykle mamy to na magazynie.
Dziś sprzedajemy do 38 krajów na całym świecie. Między naszymi klientami są takie nazwy jak: Honeywell, BLC Turva, Imlight Showtechnic, Starfelt, Karadag Electronics, Norsk Lydteknikk, ABISS, Proeling, Linearic, Digitalemotions, Novar, E-sistemas, Audiologic, Integrate Audio, Eltek, Sisme, SGTC Professional, AVmax, Promedias, Genaudio..

Możesz rozpoznać nasze produkty AMC na korpusie głośnika w wielu prestiżowych budynkach na całym świecie.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym katalogu.

Menu