Sceny zadaszenia konstrukcje

Oto strona, na której znajdą państwo wszystkie niezbędne sprzęty i detale ze świata muzyki. Nasza platforma ofertowa umożliwia szybkie odnalezienie interesujących klienta produktów poprzez dogodne filtry wyszukiwarki.

W naszej ofercie przygotowaliśmy między innymi przenośne zadaszenia i konstrukcje przydatne podczas organizowania koncertów. Proponujemy sceny mobilne, podesty, akcesoria sceniczne i kurtyny. Lekkie, charakteryzujące się dużą nośnością, wykonane ze sklejki brzozowej podesty do występów można łatwo zamontować i łączyć z innymi modułami.

Części montażowe

Akcesoria takie jak bolce i gotowe interfejsy pozwalają łatwo zespolić elementy budowli. Dostępne w różnych kolorach i rozmiarach kurtyny ognioodporne pozwalają dowolnie podzielić przestrzeń.

Zapraszamy do korzystania z naszej platformy i używania filtrów, aby wyszukać mobilne konstrukcje do wznoszenia i osłaniania estrad koncertowych. Proponujemy wyłącznie elementy znanych firm, odznaczające się trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.