Masz firmę a nie ma jej na naszej liście ? Chciałbyś umieścić więcej danych o swojej firmie ? Zaskoczymy Cię ceną :)

Nasz adres email info@km-tune.eu , telefon kontaktowy 502 511 618

Dzięki nam trafisz bezpośrednio do zainteresowanych odbiorców !

Znajdź serwis pogwarancyjny, punkt napraw , lutnika lub stroiciela

Wpisz dane (np. kod pocztowy, adres, miasto) aby znaleźć najbliższy serwis pogwarancyjny, punkt napraw, lutnika lub stroiciela

Naprawa sprzętu lutnicy stroiciele w katalogu sprzętu muzycznego i usług KM-Tune

Zapraszamy do korzystania z naszej bazy firm prowadzących serwis pogwarancyjny ( zarówno firmowy jak i poza ), bazy lutników i bazy stroicieli pianin  fortepianów - tylko u nas znajdziesz najbliższą Twojej lokalizacji firmę lub osobę która zajmuje się w sposób profesjonalny serwisem sprzętu nagłaśniającego, oświetleniowego czy też aparatury radiowęzłowej. W naszej bazie znajdziesz również adresy polskich lutników oraz stroicieli pianin i fortepianów.

Jeśli reprezentujesz firmę instalacyjną której nie ma na naszej liście - zapraszamy do kontaktu .

Pełna lista adresowa

Anderski Gliwicka 246 44-207 Rybnik
Telefon +48 32 473 07 67, E-Mail: sklep@anderski.pl , www: https://anderski.pl
Więcej Mniej

ANDERSKI to profesjonalna i prężnie rozwijająca się firma, od ponad 20 lat skoncentrowana na branży muzycznej. Prowadzona jest przez Ewelinę i Romana Anderskich - prawdziwych pasjonatów, których wykształcenie i doświadczenie zawodowe pozwala od wielu lat zajmować ekspercką pozycję w tej dziedzinie. Choć przedsiębiorstwo - posiadające największy salon z akordeonami w Europie Środkowo-Wschodniej - kojarzone jest przede wszystkim z tym instrumentem, to w swojej ofercie posiada również gitary, instrumenty klawiszowe, dęte, smyczkowe i perkusyjne. Produkty z naszego asortymentu dostarczamy Klientom z Polski, Czech i Słowacji.

Naszą największą pasją, której oddajemy się bez reszty, jest muzyka. Specjalizacja w dziedzinie akordeonów sprawiła, że jesteśmy wyłącznymi przedstawicielami w Polsce największych producentów akordeonów, takich, jak: Pigini, Excelsior czy Delicia. W ofercie posiadamy również inne marki – m.in. Weltmeister i Hohner - a także własną markę 3Acco, pod którą sprzedajemy akordeony produkowane w Chinach. Łącznie w naszym salonie znaleźć można ponad 100 akordeonów.

Profesjonalizm jest tym, co wyróżnia nas na rynku. Da się go zauważyć w każdym aspekcie naszej działalności. Jednym z przykładów jest serwis akordeonów, z którego od lat korzysta większość polskich akordeonistów. Wśród naszych Klientów znaleźć można takie osobistości, jak: zespół Motion Trio, Marcin Wyrostek, Jurek Bawoł (Kroke), Janusz Mus (Brathanki), Marcin Wiercioch (Klezzmates), a także wielu innych, znanych artystów.

Skupiamy się nie tylko na sprzedaży, wypożyczaniu i serwisie instrumentów, ale również na edukacji muzycznej. Od 1993 roku prowadzimy zajęcia muzyczne, początkowo w Studium Umuzykalniającym ANDERS, z czasem przekształcone w licencjonowane Szkoły Muzyczne YAMAHA. Aktualnie, w 4 oddziałach, zarejestrowanych, jako niepubliczne placówki oświatowe, kształcimy ponad 400 uczniów, pragnących rozwijać swoje talenty. Od wielu lat jesteśmy honorowani tytułem Menedżera Roku.Anderski Sklep Muzyczny

Lfx Agency Górczewska 37 01-147 Warszawa

Trio Sklep Muzyczny Sienkiewicza 9 23-300 Janów Lubelski
Telefon +48 506 747 012, E-Mail: triopm@gmail.com , www: http://muzycznytrio.pl/
Więcej Mniej

Nasz Sklep powstał w 2007 roku zajmujemy się głównie sprzedażą instrumentów muzycznych i instalacjami 100V

Firma powstała w 2006 zajmujemy nie tylko naprawą i sprzedażą sprzętu muzycznego ale organizujemy seminaria , pokazy i koncerty współpracujemy z wieloma szkołami muzycznymi , domami kultury i zespołami muzycznymi .

Sklep TRIO Janów Lubelski

Delta AV Węglowa 6a 15-121 Białystok
Telefon +48 85 744-56-40, E-Mail: delta@delta-av.com.pl , www: http://www.delta-av.com.pl
Więcej Mniej

DELTA rozpoczęła działalność w 1991 roku. Jest firmą wielobranżową budowlano - teletechniczną. Jako jedna z nielicznych w Polsce Delta specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu i wykonawstwie obiektów konferencyjnych, scenicznych,wystawienniczych, użyteczności publicznej – od etapu stanu „surowego” - pod klucz. 

Oferta Delty obejmuje sprzedaż urządzeń jak również pełne wyposażenie obiektów, łącznie z projektem, instalacją i przeszkoleniem przyszłych użytkowników. DELTA posiada specjalistyczną pracownię przygotowującą wizualizacje przestrzenne 3D, projekty, opinie i ekspertyzy w zakresie architektury, konstrukcji, instalacji elektrycznych, teletechnicznych.

Dzięki pozyskaniu specjalistycznej kadry inżynierskiej zakres projektowo–wykonawczy firmy jest niezwykle szeroki i obejmuje m.in.: prace remontowo - budowlane, aranżacje architektoniczne wystroju i wyposażenia wnętrz, adaptacje akustyczne pomieszczeń, instalacje sanitarne, elektryczne, bezpieczeństwa budynkowego, instalacje teletechniczne, multimedia.

W kręgu szczególnego zainteresowania Delty pozostają technologie kongresowe, konferencyjne, technologia sceny i mechanika sceniczna, inteligentne systemy sterowania i zarządzania mediami.

Delta jest członkiem wielu prestiżowych organizacji i stowarzyszeń, m.in.: 

 • Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce, 
 • Międzynarodowej Organizacji Scenografów, Techników i Architektów Teatru - Polskie Centrum OISTAT, 
 • Międzynarodowej Organizacji Orpheo Network,
 • Stowarzyszenia Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych.

Projektujemy i realizujemy:

 • aranżacje, modernizacje pomieszczeń,
 • prace adaptacyjne i remontowe,
 • ochronę akustyczną obiektów, ustroje dźwiękochłonne,
 • kompleksową dostawę i aranżację wyposażenia meblowego,
 • systemy centralnego sterowania EIB, AMX, Crestron, CUE,
 • systemy automatycznego zaciemnienia i ochrony przeciwsłonecznej,
 • systemy nagłaśniające ogólne i strefowe Public Address,
 • sysytemy reklamy  viozualnej Digital Singage,
 • systemy wideo-konferencyjne, 
 • systemy dźwiękowych systemów ostrzegawczych DSO,
 • systemy projekcyjne ( projektory , ekrany, sterowanie),
 • systemy kina profesjonalnego,
 • systemy dla projekcji stereoskopowych - 3D komercyjne i dla kina profesjonalnego, 
 • systemy urządzeń i systemów kongresowych BOSCH,
 • instalacje oświetlenia ogólnego i scenicznego,
 • systemy sceniczne oświetlenia, nagłośnienia, mechanizacji sceny i widowni,
 • specjalistyczne systemy multimedialne i akustyczne dla służb mundurowych i armii.

DELTA jest autoryzowanym przedstawicielem wielu cenionych producentów sprzętu technicznego. Posiadamy autoryzację m.in. Barco Polska, Bosch Security Systems, Sharp Polska, Sanyo, AMX, EIB, Ecophon. Firma jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski takich firm jak: KraftCom (panele dotykowe), Orpheo (AudioGuide Systems), AmericanTechnology Corp. (unikalne systemy ultradźwiękowe HSS i kierunkowe emitery akustyczne LRAD, SOUNDSABER), SoundTube (systemy  nagłośnienia z unikalną technologią dyspersyjną BroadBeamHP®), MIMIO (unikalne przenośne skanery i tablic interaktywnych), Technovare (technologie Digital Signage), ZISTOS (inspekcyjne technologie video i termowizji). 

OFERTA DLA SŁUŻB MUNDUROWYCH

Obok produktów komercyjnych DELTA posiada w ofercie specjalistyczne urządzenia dla służb mundurowych. Urządzenia te są wykorzystywane w służbach cywilnych, w jednostkach reagowania kryzysowego, służbach specjalnych oraz w armii, w sposób istotny zwiększając parametry bezpieczeństwa w zakresie akcji ratowniczych, działań prewencyjnych w realiach zagrożeń standardowych, a także pozwalają na skuteczną reakcję w sytuacjach kryzysowych. 

Jako członek Stowarzyszenia Dostawców Na Rzecz Służb Mundurowych Delta prowadzi szeroką działalność edukacyjną i szkoleniową w zakresie wykorzystywania nowoczesnych technik akustycznych i  wizyjnych w sytuacjach kryzysowych,w aktach terrorystycznych na obiekty infrastruktury krytycznej. 

Delta ściśle współpracuje z firmą Maritime Safety & Security - grupą ekspercką  i szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa morskiego i grup wsparcia w sytuacjach nadzwyczajnych, w zakresie wykorzystania urządzeń akustycznych NLW i kamer taktycznych w portach morskich i lotniczych.ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

Amadeusz Lwowska 51 33-300 Nowy Sącz
Telefon +48 18 444 35 60, E-Mail: sklep@amadeusz.info , www: http://amadeusz.info/
Więcej Mniej

Amadeusz Sklep Muzyczny Nowy Sącz

Pianoclassica - Naprawa, strojenie pianin i fortepianów Gorbatowa 29A 07-410 Ostrołęka
Telefon +48 536 655 556, E-Mail: kontakt@strojenie-pianin.pl , www: http://www.strojenie-pianin.pl/
Więcej Mniej

Firma istnieje 30 lat. Prowadzi ją magister sztuki Zbigniew Maciej Kończyk – absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie – filii w Białymstoku, który rozpoczął naukę gry na fortepianie od 4 roku życia. W międzyczasie obserwował wnikliwie jak ojciec stroił jego fortepian, aby już w wieku 10 lat samodzielnie dokonywać strojenia i regulacji. W istocie staż stroicielski wynosi więc ponad 40 lat. Posiada rzadko spotykany słuch absolutny oraz tzw. słuch stroicielski, które pozwalają bardzo dokładnie nastroić i ustalić barwę dźwięków instrumentu.

Firma współpracuje z wieloma instytucjami i osobami, otrzymując wyrazy uznania i podziękowania, m.in. od firmy Blüthner Polska sp. z o. o. czy też od Elpiano z Warszawy.

Podziękowania za perfekcyjne przygotowanie instrumentu do koncertu złożyła również na swojej płycie "Umiera piękno" Aga Zaryan - laureatka nagrody Fryderyka 2008

Strojenie piani i fortepianów Ostrołęka

3Giga Wyszyńskiego 2/1 lokal 12 15-888 Białystok

Adam Hall Daimlerstr. 9 61267 Neu-Anspach

ADS Krokusowa 1-3 92-101 Łódź

Alm Technika Kopernika 11j 58-200 Dzierżoniów

Ambit Music Pomorska 48 81-314 Gdynia

Amtec Chełmońskiego 10 51-630 Wrocław

Anderski Gliwicka 246 44-207 Rybnik

Aplauz Graniczna 19 05-092 Łomianki

Arcade Audio Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

ASCO STAGE Arkadiusz Sobierajski Nowy Ciechocinek 13 87-720 Ciechocinek

Audio Plus Sp. z o.o. Kolejowa 100 05-092 Łomianki

Audiopol Lotników 4 64-001 Zielona Góra

AVANGARDA Okrzei 11/16 58-500 Jelenia Góra

AVISmedia Sp. z o. o. Żeromskiego 10 64-200 Wolsztyn

Basso Instrumenty Muzyczne Kilińskiego 3 26-200 Końskie

BEL AQUSTIC Sp z o.o. Sienkiewicza 11/2 80-227 Gdańsk

ESS Audio Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

FX- Music Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Hand Box Gąsówka-Osse 96 18-100 Łapy

Horn Distribution S.A. Kurantów 34 02-837 Warszawa

Konsbud Audio Sp. z o.o. Gajdy 24 02-878 Warszawa

Lauda Audio Leśna 15A/1 81-876 Sopot

LDM Electronic Olszewska 35 09-300 Żuromin

Mayones Narwicka 10 80-557 Gdańsk

Monacor Stanisławowska 30 54-611 Wrocław

Muzyczny.pl Al. Armii Krajowej 5 50-541 Wrocław

Pol-Audio M.C. Skłodowskiej 33 05-420 Józefów

Polsound sp. z o.o Brukowa 29 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Pro Lighting Fabianowska 123 62-052 Komorniki

Prolight 3 Maja 183 05-800 Pruszków

Roland Polska Kąty Grodziskie 16B 03-289 Warszawa

Service Guitar Wólczańska 19 90-731 Łódź

Show System Mostowa 11 61-854 Poznań

SKLEP – SER­WIS – KOMIS Kościuszki 26 43-200 Pszczyna

Sonic Space Karatowa 2/13 02-490 Warszawa

Sound Serwis Graniczna 17 05-092 Łomianki

SoundTrade Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno

Teatr - Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Grabowa 8 05-501 Piaseczno

TOA Electronics Europe Migdałowa 4 02-796 Warszawa

Tommex Arkadowa 29 02-776 Warszawa

TomoGuitars Obozowa 71/26 01-425 Warszawa

Werbel Sklep Muzyczny Wyszyńskiego 24 39-100 Ropczyce

WM Guitars Krucza 41 18-403 Łomża

YAGO MUSIC POLAND Krakowska 31/102 32-065 Krzeszowice

Yamaha Wielicka 52 02-657 Warszawa

Zibi Wirażowa 119 02-145 Warszawa

ZM Concept Kołłątaja 6/1 85-080 Bydgoszcz

Menu