Masz firmę a nie ma jej na naszej liście ? Chciałbyś umieścić więcej danych o swojej firmie ? Zaskoczymy Cię ceną :)

Nasz adres email info@km-tune.eu , telefon kontaktowy 502 511 618

Dzięki nam trafisz bezpośrednio do zainteresowanych odbiorców !

Znajdź sklep muzyczny

Wpisz dane (np. kod pocztowy, adres, miasto) aby znaleźć najbliższy sklep muzyczny

Sklepy muzyczne w katalogu sprzętu muzycznego i usług KM-Tune

Zapraszamy do korzystania z naszej bazy sklepów muzycznych - tylko u nas znajdziesz najbliższy Twojej lokalizacji sklep muzyczny który zajmie się w sposób profesjonalny realizacją Twojego zamówienia dotyczącego sprzętu nagłaśniającego, oświetleniowego , instrumentów muzycznych czy też aparatury radiowęzłowej. Większość sklepów muzycznych prowadzi sprzedaż wysyłkową oraz sprzedaż na raty z możliwością sporządzenia umowa na odległość. 

Jeśli reprezentujesz sklep muzyczny którego nie ma na naszej liście - zapraszamy do kontaktu .

Pełna lista adresowa

Ragtime Gliwice Plebańska 10 44-100 Gliwice
Telefon +48 32 335 40 39, E-Mail: gliwice@ragtime.com.pl

Ragtime Katowice Zacisze 3 40-025 Katowice
Telefon +48 32 785 70 93, E-Mail: katowice@ragtime.com.pl

Ragtime Opole 1 Maja 19 (oficyna) 45-068 Opole
Telefon +48 77 454 66 24, E-Mail: esklep@ragtime.com.pl

Ragtime Wrocław Traugutta 15 50-416 Wrocław
Telefon +48 71 344-40-81, E-Mail: esklep@ragtime.com.pl

Anderski Gliwicka 246 44-207 Rybnik
Telefon +48 32 473 07 67, E-Mail: sklep@anderski.pl , www: https://anderski.pl
Więcej Mniej

ANDERSKI to profesjonalna i prężnie rozwijająca się firma, od ponad 20 lat skoncentrowana na branży muzycznej. Prowadzona jest przez Ewelinę i Romana Anderskich - prawdziwych pasjonatów, których wykształcenie i doświadczenie zawodowe pozwala od wielu lat zajmować ekspercką pozycję w tej dziedzinie. Choć przedsiębiorstwo - posiadające największy salon z akordeonami w Europie Środkowo-Wschodniej - kojarzone jest przede wszystkim z tym instrumentem, to w swojej ofercie posiada również gitary, instrumenty klawiszowe, dęte, smyczkowe i perkusyjne. Produkty z naszego asortymentu dostarczamy Klientom z Polski, Czech i Słowacji.

Naszą największą pasją, której oddajemy się bez reszty, jest muzyka. Specjalizacja w dziedzinie akordeonów sprawiła, że jesteśmy wyłącznymi przedstawicielami w Polsce największych producentów akordeonów, takich, jak: Pigini, Excelsior czy Delicia. W ofercie posiadamy również inne marki – m.in. Weltmeister i Hohner - a także własną markę 3Acco, pod którą sprzedajemy akordeony produkowane w Chinach. Łącznie w naszym salonie znaleźć można ponad 100 akordeonów.

Profesjonalizm jest tym, co wyróżnia nas na rynku. Da się go zauważyć w każdym aspekcie naszej działalności. Jednym z przykładów jest serwis akordeonów, z którego od lat korzysta większość polskich akordeonistów. Wśród naszych Klientów znaleźć można takie osobistości, jak: zespół Motion Trio, Marcin Wyrostek, Jurek Bawoł (Kroke), Janusz Mus (Brathanki), Marcin Wiercioch (Klezzmates), a także wielu innych, znanych artystów.

Skupiamy się nie tylko na sprzedaży, wypożyczaniu i serwisie instrumentów, ale również na edukacji muzycznej. Od 1993 roku prowadzimy zajęcia muzyczne, początkowo w Studium Umuzykalniającym ANDERS, z czasem przekształcone w licencjonowane Szkoły Muzyczne YAMAHA. Aktualnie, w 4 oddziałach, zarejestrowanych, jako niepubliczne placówki oświatowe, kształcimy ponad 400 uczniów, pragnących rozwijać swoje talenty. Od wielu lat jesteśmy honorowani tytułem Menedżera Roku.Anderski Sklep Muzyczny

Lfx Agency Górczewska 37 01-147 Warszawa
Telefon +48 22 498 03 33
Więcej Mniej

Jesteśmy firmą zajmującą sprzedażą hurtową i detaliczną nagłośnienia, oświetlenia oraz sprzętu dla dj-ów. Współpracujemy z licznymi sklepami, firmami instalatorskimi, klientami instytucjonalnymi oraz szeroką grupą klubów i odbiorców prywatnych.

Na dzień dzisiejszy importujemy produkty z Francji, Belgii, Niemiec, Chin i Holandii.

W ofercie znajdują się też produkty innych marek:American DJ, American Audio, Alutruss, Alpine, Akai, QSC, DenonDj, PioneerDJ, Europalms, Dimavery, Omnilux, Eurolite, Futurelight, MyDeeJay, Lytor, Martin, JBL, DBX, Lexicon, Allen & Heath, Soundcraft, Sennheiser, Turbosound, Behringer, Crown, Pol Audio, Reloop, Numark, Jaytec, Citronic, Shure, UDG, Blue, Ableton, Osram, UDG, MXL, Antari i wiele innych.

Posiadamy sklep z nagłośnieniem, oświetleniem oraz sprzętem dla Dj-a  - gdzie prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.

Trio Sklep Muzyczny Sienkiewicza 9 23-300 Janów Lubelski
Telefon +48 506 747 012, E-Mail: triopm@gmail.com , www: http://muzycznytrio.pl/
Więcej Mniej

Nasz Sklep powstał w 2007 roku zajmujemy się głównie sprzedażą instrumentów muzycznych i instalacjami 100V

Firma powstała w 2006 zajmujemy nie tylko naprawą i sprzedażą sprzętu muzycznego ale organizujemy seminaria , pokazy i koncerty współpracujemy z wieloma szkołami muzycznymi , domami kultury i zespołami muzycznymi .

Sklep TRIO Janów Lubelski

Amadeusz Lwowska 51 33-300 Nowy Sącz
Telefon +48 18 444 35 60, E-Mail: sklep@amadeusz.info , www: http://amadeusz.info/
Więcej Mniej

Jesteśmy jednym z lepiej zaopatrzonych sklepów muzycznych w Małopolsce. Istniejemy już od ponad 20 lat, a nasze doświadczenie pozwala nam nieustannie zwiększać liczbę zadowolonych miłośników muzyki. W ofercie posiadamy niemal wszystko, czego może zapragnąć dusza muzyka.

Drodzy Klienci! W naszych sklepach - zarówno stacjonarnym, jak i internetowym, czeka na Was szeroki wybór instrumentów strunowych, smyczkowych, klawiszowych, perkusyjnych, dętych i klawiszowych. Współpracujemy z dystrybutorami najbardziej uznanych marek producentów instrumentów, akcesoriów muzycznych oraz sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego.

Sklepy muzyczne na każdą kieszeń!

Proponujemy rozwiązania idealne zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących instrumentalistów. Oferujemy sprzęt stworzony do nauki i, co ważne, na każdą kieszeń! Poza produktami nowymi, zajmujemy się także sprzedażą instrumentów używanych, sprawdzonych pod kątem sprawności. Posiadamy fachowy serwis instrumentów muzycznych oraz sprzętu estradowego.

Personel Amadeusza to zespół prawdziwych pasjonatów, z których większość była bądź nadal jest aktywnymi muzykami, gotowymi w każdej chwili służyć własną wiedzą i doświadczeniem. Co więcej, jesteśmy jednym z nielicznych sklepów muzycznych, praktykujących oddawanie w rozliczenie używanego sprzętu muzycznego. Sprawdź naszą ofertę – zapraszamy!

Amadeusz Sklep Muzyczny Nowy Sącz  Amadeusz Sklep Muzyczny Nowy Sącz

AV Partner Jórskiego 56 03-593 Warszawa
Telefon +48 22 747 02 91, E-Mail: konrad.rtv@avpartner.pl , www: http://www.avpartner.pl/
Więcej Mniej

AV Partner.pl jest młodą ale prężnie rozwijającą się firmą działającą na rynku internetowym. 

Zajmuje się głównie sprzedażą Telewizorów LCD, LED, Plazma, 3D a poza tym sprzętem:


- DJ'skim (odtwarzacze CD, miksery, słuchawki, efektory,oświetlenie, nagłośnienie, [Autoryzowany Dealer Pioneer DJ]),


- Audio (kino domowe, stereo, amplitunery, nagłośnienie), 


- Video (blu-ray, dvd, kamery sportowe - Aut.Dealer kamer GoPro, Drift HD oraz gobandit)
oraz tym co Cię interesuje z zakresu elektroniki, oraz sprzętu do codziennego użytku typu RTV i AGD.


Nasz profil na facebook.com:


Canto Music Śniadeckich 5 85-001 Bydgoszcz
Telefon +48 52 323 11 34, E-Mail: biuro@canto.pl
Więcej Mniej

Firma powstała w 1981 r. początkowo głównym produktem były wyroby kaletnicze- tornistry i plecaki. Dało to firmie niezbędne doświadczenie w metodach produkcji, oraz zorientowanie w dostępnych materiałach. Wraz ze zmianą ustrojową firma rozszerzała asortyment.

1989 r. to początek produkcji na rynek muzyczny- w firmie powstają pierwsze pokrowce gitarowe. Do ich produkcji stosowano nowo-dostępne materiały wodoodporne, oraz pianki poliuretanowe. W tamtych latach firma mieściła się w niewielkim warsztacie w Bydgoszczy. Od tamtej pory oferta pokrowców jest skrupulatnie rozszerzana.

http://www.canto.pl/wp-content/gallery/stare-pokrowce/thumbs/thumbs_ecobs-tryb.jpg  gbbs  gbellx  gbkl1  pbs  

W latach 90′tych firma otworzyła się na świat. W19  po raz pierwszy pokazaliśmy ofertę naszej firmy na targach Music Messe we Frankfurcie. Do tej pory wystawialiśmy się na targach czterokrotnie. Na targach pokazywaliśmy między innymi pierwsze wzory gigbag'ów. 19 to przenosiny firmy do obecnej siedziby na ulicy Kościuszki w Bydgoszczy. Po  przenosinach firma zmieniła nazwę i przekształciła się w Hurtownię Sprzętu Muzycznego a Canto zostało główną marką tej Hurtowni. W 2004r. uzupełniliśmy park maszynowy o sitodruk. Jest on wykorzystywany do nadruku logotypów Canto na pokrowce, nazwy danych serii pokrowców czy logotypów współpracujących z nami sklepów. 

2007 rok to data przeniesienia produkcji do Chin za wyjątkiem sekcji instrumentów dętych, perkusyjnych i indywidualnych. Dzięki częstym wizytom u producentów oraz regularnej obecności na Targach China Music udało nam się zachować wysoki standard produkcji przy znaczącej obniżce ceny. W 2008 r. zakupiliśmy hafciarkę automatyczną.

imgp6528  imgp6532  imgp6576  imgp6579  imgp6591  imgp6600  imgp6618  

Aktualnie większość logotypów na pokrowcach jest haftowanych a nie nanoszonych sitodrukiem. Pajączek na modelu Spider również jest haftowany. 

Na przełomie 2011/2012 roku przeprowadziliśmy gruntowny remont szwalni- poza walorami estetycznymi uzyskaliśmy dodatkowe miejsce i stanowiska pracy. Park maszynowy został odnowiony- większość produkcji jest wykonywana na nowoczesnych maszynach z pełną automatyką i pneumatyką- zapewnia to większą trwałość pokrowców i daje nowe możliwości w zakresie wzornictwa. Firma posiada również dobrze wyposażony fotograficzny atelier.

can_8324  can_8335  can_8378  can_8382  

Aktualnie firma jest w fazie dalszego rozwoju przygotowując nowe serie pokrowców do wszystkich typów instrumentów.

Kam-i Music Media Dmowskiego 1C 18-400 Łomża
Telefon +48 86 216 27 63, E-Mail: info@kami.sklep.pl , www: http://kami.sklep.pl
Więcej Mniej

Kam-i Music Media to ponad 20 letnia tradycja w sprzedaży instrumentów i akcesoriów muzycznych najwyższej klasy. W związku z muzycznym wykształceniem właściciela sklepu, który jest absolwentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach /aktywny basista - Teatr Studio Buffo, Zbigniew Wodecki, Janusz Radek, Ryszard Rynkowski,Teatr Rampa, Teatr Roma, Jan Janga Tomaszewski,  .../ mogą mieć Państwo pewność trafnego doboru asortymentu najwyższej jakości. Nasz sklep muzyczny może poszczycić się również kadrą wykwalifikowanych i kompetentnych pracowników, którzy w razie potrzeby służą fachową poradą z zakresu zagadnień muzycznych i sprzętowych.

   

Sopran Salon Muzyczny Piłsudskiego 53 22-400 Zamość
Telefon +48 84 639 08 01, E-Mail: lublin@hurtowniamuzyczna.pl

100v.pl Grodzka 3 64-100 Leszno

Abix Krakowskie Przedmieście 3 32-300 Olkusz

ADA MUSIC Kopernika 25A 43-502 Czechowice-Dziedzice

All 4 Music Kowieńska 12 51-312 Wrocław

Alm Technika Kopernika 11j 58-200 Dzierżoniów

Alter Folk Music Konstytucji 3 Maja 17 87-100 Toruń

Ambit Music Pomorska 48 81-314 Gdynia

Anderski Gliwicka 246 44-207 Rybnik

Art Muz Sportowa 17 62-065 Grodzisk Wielkopolski

Asstonex Kopernika 40 90-552 Łódź

Audiolite Walczaka 29 66-400 Gorzów Wielkopolski

Audiopol Lotników 4 64-001 Zielona Góra

AVANGARDA Okrzei 11/16 58-500 Jelenia Góra

Avant DrumShop Głogowska 166 60-126 Poznań

Bass Brother Dmowskiego 12/1 43-300 Bielsko-Biała

Basso Instrumenty Muzyczne Kilińskiego 3 26-200 Końskie

Bemol Sklep Muzyczny Dąbrowskiego 11 11-500 Giżycko

BigBeat Leśna 27 18-400 Konarzyce

Bratpol Wielkie Garbary 17 87-100 Toruń

Czak Music Wiślna 11/3 39-400 Tarnobrzeg

DB Center Józefowska 70 24-300 Opole Lubelski

Demo Budowlanych 11 64-920 Piła

DrumCenter.pl Koperkowa 17 86-031 Osielsko

Duet Legionowa 9/1 lok.128 15-281 Białystok

E-Music Aleja Unii Lubelskiej 2 20-108 Lublin

Elka Dąbrowszczaków 6 11-041 Olsztyn

Elpa 1 maja 191 43-300 Bielsko-Biała

Euro-Music Sienkiewicza 3 41-200 Sosnowiec

Fabryka Dźwięku Mała Zgoda 3 25-379 Kielce

Fryderyk Górnośląska 7 62-800 Kalisz

Future Tech Krzeptówki 7 34-500 Zakopane

Galeria Muzyczna Pl. Bartosza Głowackiego 37 39-400 Tarnobrzeg

Gama Bydgoszcz Fredry 1/2 85-057 Bydgoszcz

Gama Częstochowa Jasnogórska 13 42-200 Częstochowa

Gama Gdańsk Heweliusza 10 80-890 Gdańsk

Gama Konin Krzywa 6 62-500 Konin

Gama Kraków Rynek Podgórski 4a 30-533 Kraków

Gamuz Katowice A. Górnika 9A 40-133 Katowice

Gitara No.1 Słoneczna 15 05-500 Piaseczno

Gitarownia.pl Dojazd 27 98-220 Zduńska Wola

Gram Kopernika 25 75-425 Koszalin

Guitar - MAX Dzielna 9-11 54-152 Wrocław

Guitar Dream Długa 48/16 31-146 Kraków

Guitar Heaven Madziarska 60 61-616 Poznań

Guitar Planet Bydgoszcz Śniadeckich 4 85-011 Bydgoszcz

Guitar Planet Warszawa Niemcewicza 7/9 02-022 Warszawa

Guitar Project Kadetów 20/12 03-987 Warszawa

GuitarCenter.pl Zbąszyńska 3 91-342 Łódź

HEXABLAU Jagienki 8/19 04-967 Warszawa

Inter-Hurt Łukasz Królczyk Targowa 10 19-300 Ełk

Kobimpex Mielczarskiego 62A 51-663 Wrocław

Krys Wybickiego 38B 86-300 Grudziądz

Lach&Lach Stalmacha 4 42-600 Tarnowskie Góry

Lemański Będzin Wolności 216 42-500 Będzin

Lemański Bytom Pl. Sobieskiego 3 41-900 Bytom

Lemański Tychy Aleja Jana Pawła II 5D 43-100 Tychy

Maczos Bass Shop Sienkiewicza 46 41-800 Zabrze

MARK-AN Franciszkańska 77a/1 91-837 Łódź

Mayones Narwicka 10 80-557 Gdańsk

MEG - Gąsior sp.j. Szaflarska 72 34-400 Nowy Targ

Midi Salon Muzyczny Piłsudskiego 41 08-110 Siedlce

MJM Suwałki Nowomiejska 11F 16-400 Suwałki

Mona Lisa Czackiego 18 38-200 Jasło

Music Audio Janowska 11 43-300 Biała Podlaska

Music Center Kalisz Fabryczna 2A 62-800 Kalisz

Music Center Poznań Chwaliszewo 64 front i podwórze 61-105 Poznań

Music Center Łódź Sienkiewicza 59 90-009 Łódź

Music Cook Solna Góra 23 32-700 Bochnia

Music Expert Wolności 3 05-091 Ząbki

Music Intro Stawna 6A 67-200 Głogów

Music Mix Żeromskiego 9A 27-600 Sandomierz

Music Store Wielka 21 61-775 Poznań

Music&More Wróblewskiego 19A/8 93-578 Łódź

Music-Box Sklep Muzyczny Żeromskiego 1 11-700 Mrągowo

Music-Shop Zamkowa 5 30-301 Kraków

Music-Ton Piłsudskiego 69 18-400 Łomża

Musicman Armii Krajowej 22 19-300 Ełk

Muzyczny-24 Ks. Piotra Ściegiennego 10/15 06-400 Ciechanów

Muzyczny.pl Al. Armii Krajowej 5 50-541 Wrocław

MX-Music Kraków Pawia 5 lokal nr 94 31-154 Kraków

MX-Music Poznań Półwiejska 42 lok.nr.212 61-888 Poznań

MX-Music Warszawa Jana Pawła II 82/81 00-175 Warszawa

Noise Art Works Paderewskiego 15a/12 34-300 Żywiec

Omega Music Nadrzeczna 9 42-200 Częstochowa

Omni-Muz Dunajewskiego 6 31-133 Kraków

Orlikband Łęczycka 60A 99-300 Kutno

PASJA Wiktorska 7/11 02-587 Warszawa

Piano-Forte Mieszka I nr.3 59-300 Lubin

Pianola Kościuszki 4 26-600 Radom

Pianosten Elizy Orzeszkowej 47 85-149 Bydgoszcz

Pro Drum Korfantego 63 01-496 Warszawa

Pro Lighting Fabianowska 123 62-052 Komorniki

Pro Rock Instrumenty muzyczne Chrobrego 22 65-001 Zielona Góra

Promusica Młynarskiego 2 00-009 Warszawa

Riff Białystok Mickiewicza 37 15-213 Białystok

Riff Bydgoszcz Śniadeckich 2 85-001 Bydgoszcz

Riff Częstochowa Śląska 3/5 42-217 Częstochowa

Riff Gdańsk Grunwaldzka 355 80-206 Gdańsk

Riff Gorzów Wielkopolski Mostowa 13 66-400 Gorzów Wielkopolski

Riff Katowice Krasińskiego 5 40-019 Katowice

Riff Kielce Sienkiewicza 60 25-501 Kielce

Riff Kraków Długa 10 31-146 Kraków

Riff Lublin Lubartowska 11-13 20-115 Lublin

Riff Olsztyn Prosta 39 10-029 Olsztyn

Riff Poznań Zielona 8 61-851 Poznań

Riff Rzeszów Dąbrowskiego 17 35-036 Rzeszów

Riff Szczecin Pl. Żołnierza Polskiego 5 70-551 Szczecin

Riff Warszawa Pl. Konstytucji 5 00-665 Warszawa

Riff Wrocław Piłsudskiego 28 50-033 Wrocław

Riff Zielona Góra Bohaterów Westerplatte 50 65-078 Zielona Góra

Riff Łódź Piotrkowska 53 90-413 Łodź

Rock'n'Roll Częstochowa Al. Kościuszki 14A 42-200 Częstochowa

Rock'n'Roll Gdańsk Al. Grunwaldzka 82 80-244 Gdańsk

Rock'n'Roll Katowice Opolska 1 40-084 Katowice

Rock'n'roll Kraków Plac Matejki 5 31-157 Kraków

Rock'n'Roll Warszawa Al. Armii Ludowej 17 00-638 Warszawa

Rock'n'Roll Łódź Al. Tadeusza Kościuszki 49/51 90-508 Łódź

Rockfan Nowowiejskiego 1 10-162 Olsztyn

Rockman Wyszyńskiego 12 70-200 Szczecin

Rondo Music Wodzisławska 56 44-200 Rybnik

Salon Muzyczny Wysoka 23 44-200 Rybnik

Salon Muzyczny FAN Św. Wojciecha 1 70-410 Szczecin

Service Guitar Wólczańska 19 90-731 Łódź

Sklep Muzyczny GAMA (Gdynia) I Armii Wojska Polskiego 3-11 81-380 Gdynia

SKLEP – SER­WIS – KOMIS Kościuszki 26 43-200 Pszczyna

Składmuzyczny.pl Skawińska 14 31-066 Kraków

Szczepański Music Grunwaldzka 26/6 35-068 Rzeszów

Tenor Kielce Jana i Jędrzeja Śniadeckich 3 25-001 Kielce

Vanax Wiśniowa 19 25-552 Kielce

Werbel Sklep Muzyczny Wyszyńskiego 24 39-100 Ropczyce

Westmusic 19 Stycznia 14 97-400 Bełchatów

ZM Concept Kołłątaja 6/1 85-080 Bydgoszcz

ZMROCK Młyńska 11 26-200 Końskie

Menu