Masz firmę a nie ma jej na naszej liście ? Chciałbyś umieścić więcej danych o swojej firmie ? Zaskoczymy Cię ceną :)

Nasz adres email info@km-tune.eu , telefon kontaktowy 502 511 618

Dzięki nam trafisz bezpośrednio do zainteresowanych odbiorców !

Znajdź prywatną szkołę muzyczną lub nauczyciela

Wpisz dane (np. kod pocztowy, adres, miasto) aby znaleźć najbliższą prywatną szkołę muzyczną lub nauczyciela

Nauka gry śpiewu tańca w katalogu sprzętu muzycznego i usług KM-Tune

Zapraszamy do korzystania z naszej bazy adresowej firm i osób prowadzących naukę gry na instrumentach, naukę śpiewu oraz naukę tańca  - tylko u nas znajdziesz najbliższe Twojej lokalizacji miejsce gdzie zostaniesz objęty opieką profesjonalnie przygotowanych nauczycieli.

Jeśli reprezentujesz firmę/osobę zajmującą się udzielaniem lekcji nauki gry na instrumentach, uczysz śpiewu lub tańca a nie ma Cię na naszej liście - zapraszamy do kontaktu .

Pełna lista adresowa

Ragtime Gliwice Plebańska 10 44-100 Gliwice
Telefon +48 32 335 40 39, E-Mail: gliwice@ragtime.com.pl
Więcej Mniej

Ragtime szkoła muzyczna

Ragtime Katowice Zacisze 3 40-025 Katowice
Telefon +48 32 785 70 93, E-Mail: katowice@ragtime.com.pl
Więcej Mniej

Ragtime szkoła muzyczna

Ragtime Opole 1 Maja 19 (oficyna) 45-068 Opole
Telefon +48 77 454 66 24, E-Mail: esklep@ragtime.com.pl
Więcej Mniej

Ragtime szkoła muzyczna

Ragtime Wrocław Traugutta 15 50-416 Wrocław
Telefon +48 71 344-40-81, E-Mail: esklep@ragtime.com.pl
Więcej Mniej

Ragtime szkoła muzyczna

Anderski Gliwicka 246 44-207 Rybnik
Telefon +48 32 473 07 67, E-Mail: sklep@anderski.pl , www: https://anderski.pl
Więcej Mniej

ANDERSKI to profesjonalna i prężnie rozwijająca się firma, od ponad 20 lat skoncentrowana na branży muzycznej. Prowadzona jest przez Ewelinę i Romana Anderskich - prawdziwych pasjonatów, których wykształcenie i doświadczenie zawodowe pozwala od wielu lat zajmować ekspercką pozycję w tej dziedzinie. Choć przedsiębiorstwo - posiadające największy salon z akordeonami w Europie Środkowo-Wschodniej - kojarzone jest przede wszystkim z tym instrumentem, to w swojej ofercie posiada również gitary, instrumenty klawiszowe, dęte, smyczkowe i perkusyjne. Produkty z naszego asortymentu dostarczamy Klientom z Polski, Czech i Słowacji.

Naszą największą pasją, której oddajemy się bez reszty, jest muzyka. Specjalizacja w dziedzinie akordeonów sprawiła, że jesteśmy wyłącznymi przedstawicielami w Polsce największych producentów akordeonów, takich, jak: Pigini, Excelsior czy Delicia. W ofercie posiadamy również inne marki – m.in. Weltmeister i Hohner - a także własną markę 3Acco, pod którą sprzedajemy akordeony produkowane w Chinach. Łącznie w naszym salonie znaleźć można ponad 100 akordeonów.

Profesjonalizm jest tym, co wyróżnia nas na rynku. Da się go zauważyć w każdym aspekcie naszej działalności. Jednym z przykładów jest serwis akordeonów, z którego od lat korzysta większość polskich akordeonistów. Wśród naszych Klientów znaleźć można takie osobistości, jak: zespół Motion Trio, Marcin Wyrostek, Jurek Bawoł (Kroke), Janusz Mus (Brathanki), Marcin Wiercioch (Klezzmates), a także wielu innych, znanych artystów.

Skupiamy się nie tylko na sprzedaży, wypożyczaniu i serwisie instrumentów, ale również na edukacji muzycznej. Od 1993 roku prowadzimy zajęcia muzyczne, początkowo w Studium Umuzykalniającym ANDERS, z czasem przekształcone w licencjonowane Szkoły Muzyczne YAMAHA. Aktualnie, w 4 oddziałach, zarejestrowanych, jako niepubliczne placówki oświatowe, kształcimy ponad 400 uczniów, pragnących rozwijać swoje talenty. Od wielu lat jesteśmy honorowani tytułem Menedżera Roku.Anderski Sklep Muzyczny

E-Szkoła Muzyczna Wielkie Garbary 17 87-100 Toruń
Telefon +48 56 621 07 46, E-Mail: info@e-szkolamuzyczna.pl , www: http://e-szkolamuzyczna.pl/
Więcej Mniej


E-Szkoła Muzyczna powstała z myślą o Tobie i osobach pragnących rozwinąć swoje umiejętności drogą internetową. Żyjąc w XXI wieku nie będziesz już musiał  jeździć z instrumentem zatłoczonym tramwajem czy autobusem i śpieszyć się na wytyczoną przez plan zajęć godzinę wykładu. Dzięki naszej szkole, będziesz mógł uczyć się i ćwiczyć w domu i o każdej porze. Zespół wyselekcjonowanych muzyków postara się zdradzić Wam tajniki każdego instrumentu i wprowadzić Was w świat muzycznej przygody.
 
Oprócz lekcji oferujemy Wam, także "Instruktarze", które sukcesywnie będą przez nas aktualizowane. Postaramy się w formie video  przybliżyć Wam jak najwięcej informacji  na temat sprzętów myzycznych, backline itp. Zadaniem naszych instruktaży jest nauczneie Was jak poprawnie korzystać z produktów muzycznych.
 
W palecie naszej oferty można znależć, także dział "Testy sprzętu". Przeznaczony jest on do demonstracji produktów dostępnych na rynku muzycznym. Tutaj dodajemy Wam mozliwość uczestnictwa w rozwoju tej podstrony. Zapraszamy i życzymy wytrwałości!!!

Zespół E-Szkoła muzyczna

AVANGARDA Okrzei 11/16 58-500 Jelenia Góra

Centrum Nauki Gry Na Instrumentach Moniuszki 18 77-400 Złotów

Długozima Sławomir Usługi Muzyczne Al. Legionów 5/41 18-400 Łomża

Gitaromania-Zbigniew Patrzykont ul. Fieldorfa Nila 6/25 42-200 Częstochowa

MJM Suwałki Nowomiejska 11F 16-400 Suwałki

Szkoła Artystyczna Ełk Armii Krajowej 21 19-300 Ełk

Menu