Masz firmę a nie ma jej na naszej liście ? Chciałbyś umieścić więcej danych o swojej firmie ? Zaskoczymy Cię ceną :)

Nasz adres email info@km-tune.eu , telefon kontaktowy 502 511 618

Dzięki nam trafisz bezpośrednio do zainteresowanych odbiorców !

Znajdź zespół muzyczny

Wpisz dane (np. kod pocztowy, adres, miasto) aby znaleźć najbliższy zespół muzyczny

Zespoły muzyczne w katalogu sprzętu muzycznego i usług KM-Tune

Zapraszamy do korzystania z naszej bazy zespołów muzycznych - tylko u nas znajdziesz najbliższy Twojej lokalizacji zespół muzyczny który może zrealizować event, imprezę okolicznościowe np wesele jak i profesjonalny koncert muzyczny .

Jeśli reprezentujesz zespół muzyczny którego nie ma na naszej liście - zapraszamy do kontaktu .

Pełna lista adresowa

ARTIS Cover Band Stalowa Wola 37-450 Stalowa Wola
Telefon +48 663 344 638, E-Mail: kontakt@zespolartis.pl , www: http://www.zespolartis.pl/index.htm
Więcej Mniej

Jesteśmy zespołem zapewniającym kompleksową obsługę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez. Od bankietów, przez wesela, imprezy firmowe, studniówki, bale, zabawy, eventy, aż po koncerty plenerowe. Nasz repertuar jest mieszanką utworów doskonale wpasowujących się w charakter imprezy. Znaleźć tu można znane wszystkim stare dobre przeboje, porywające do tańca disco (czasem polo), klimatyczne ballady, pazur rocka, hity z aktualnych list przebojów, tradycyjny folk, biesiada i wiele wiele innych... Jednak wszystkie te utwory łączy to, że gramy je w 100% na żywo!

Zatem zapraszamy do zwiedzania naszej strony. W dziale oferta dowiecie się szczegółowo, co możemy dla Was zrobić, w dziale zespół nieco informacji o nas, zaś w dziale media można nas posłuchać i pooglądać

ARTIS Cover Band  ARTIS Cover Band  ARTIS Cover Band       


DUO Concert Piekary Śląskie 41-940 Piekary Śląskie
Telefon +48 501 268 247, E-Mail: marcin.miszuda@interia.pl , www: http://www.duo-concert.pl
Więcej Mniej

Zespół muzyczny "Duo - Concert" z Piekar Śląskich w obecnym trzyosobowym składzie bawi ludzi od wielu lat. Sprawdzamy się wszędzie tam, gdzie jest zapotrzebowanie na dobrą zabawę. Dzięki wieloletniej praktyce, posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu imprez takich jak: wesela, studniówki, bale sylwestrowe, bale karnawałowe, zabawy, festyny, imprezy firmowe itp.


Na specjalne życzenie, oferujemy również Państwu profesjonalną obsługę muzyczną Mszy ślubnej w wykonaniu dyplomowanego organisty.

GRAMY, ŚPIEWAMY I BAWIMY!


W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki i różnorodny repertuar piosenek, zawierający pełną gamę stylów oraz top-listę piosenek z ostatnich 50 lat. Na bieżąco rozbudowujemy bazę piosenek o najnowsze hity. Posiadamy nagłośnienie, które pozwala nam uzyskać wysokiej jakości brzmienie oraz efektowne oświetlenie wzbogacające prowadzone przez nas imprezy o odpowiedni klimat.

Jesteśmy elastyczni w doborze repertuaru, chętnie wyjdziemy naprzeciw Państwa muzycznym zapotrzebowaniom.

DUO Concert Piekary Śląskie  DUO Concert Piekary Śląskie  DUO Concert Piekary Śląskie  DUO Concert Piekary Śląskie  

Grupa Legal Kocudza Druga 166a 23-304 Kocudza Druga
Telefon +48 691 733 102, E-Mail: info@grupalegal.pl , www: http://www.grupalegal.pl
Więcej Mniej

Jesteśmy grupą muzyczną, która gra na imprezach tanecznych już od ho, ho lat!

Polecamy się na: wesela, bale sylwestrowe i inne imprezy okolicznościowe.

Dysponujemy własnym nagłośnieniem, oświetleniem i transportem.

Gramy w całej Polsce, choć najczęściej w naszych rodzinnych stronach, czyli w lubelskim.

Więcej informacji o tym co i jak w dziale 'Oprawa'.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Grupa Legal  Grupa Legal

Rhytmic Janów Lubelski 23-300 Janów Lubelski
Telefon +48 502 730 857, E-Mail: rhytmic@interia.pl , www: http://rhytmic.pl/
Więcej Mniej

Zespół  muzyczny Rhytmic powstał w 1993  i działa nieprzerwanie do dziś. Wychowaliśmy się na muzyce naszych rodziców, więc nie boimy się powiedzieć,
że znamy spory przekrój materiału muzycznego...

Gramy  na wszelkiego rodzaju imprezach choć najczęściej na weselach.

Podczas zabawy z naszym udziałem  nie brakuje też stałych fragmentów, oczepin, przyśpiewek, itd...,

Konkursy integrujące dodatkowo pozytywnie wpływają na korzystną atmosferę całej zabawy, a nasz entuzjazm powinien zarazić wszystkich Gości na Waszej imprezie.

Gramy na terenie całej Polski choć najczęściej w woj. lubelskim.

Dysponujemy własnym transportem.

Działamy legalnie na polskim rynku i wystawiamy rachunki.

Młodość, dyspozycyjność i zamiłowanie do muzyki to niewątpliwie największe atuty naszego zespołu.


Zespół muzyczny RHYTMIC

Zespół Avans Janów Lubelski 23-300 Janów Lubelski
Telefon +48 608 895 732, E-Mail: kmichal21@wp.pl , www: http://www.zespolavans.pl
Więcej Mniej

Jesteśmy czteroosobową grupą młodych ludzi, która z pasji do muzyki i zabawy tworzy zespół potrafiący rozbawić nawet najbardziej ponurego uczestnika imprezy.
Każdemu z nas muzyka towarzyszy od najmłodszych lat, dzięki czemu posiadamy duży bagaż doświadczenia scenicznego, które wraz z profesjonalizmem oraz wykształceniem muzycznym pozwala nam zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających i wybrednych słuchaczy. Na scenie wykorzystujemy najnowsze technologie muzyczne, nie zapominając przy tym o instrumentach klasycznych. Grając, jednocześnie bawimy się z tymi dla których występujemy. Prezentowany przez nas repertuar, w tym nasze własne kompozycje i aranżacje, które można usłyszeć w audycjach internetowych, wywołuje pozytywne wibracje wprowadzając uczestników zabawy w szampański nastrój


Zespół Avans  Zespół Avans


Zespół Marvel Ogrodowa 3 23-310 Modliborzyce
Telefon +48 503 064 533, E-Mail: robert@zespolmarvel.com.pl , www: http://www.zespolmarvel.com.pl/index22013.php
Więcej Mniej

Zespół MARVEL to przedstawiciel nurtu polskiej muzyki rozrywkowej (tanecznej). Pomysł powstał w 1997r. w Modliborzycach - woj.lubelskie. Pomysłodawcą, założycielem i autorem wszystkich piosenek jest Robert Ptasznik. Początki grupy to głównie imprezy okolicznościowe takie jak: wesela, studniówki, dyskoteki, festyny.

W 2007r. Powstaje pierwsza piosenka: „Droga do gwiazd”, którą emitują różne rozgłośnie internetowe np.: „Radio Dobra stacja”. Impuls ten owocuje debiutanckim, samodzielnie wydanym albumem o tym samym tytule. Piosenki z pierwszej płyty spotkały się z ciepłym przyjęciem w całym kraju przez słuchaczy, a także przez media - w 2008 r. czasopismo „PLAY” zamieściło obszerny artykuł o zespole oraz 4 utwory obok takich gwiazd jak np.: BLUE BOX, ETNA. Od tej pory zespołem zaczęły się interesować firmy fonograficzne, ostatecznie pod koniec roku 2008 Marvel podpisał umowę z firmą HIT’ N ‘ HOT z MYSŁOWIC, z którą współpracuje do dziś. Niedługo po tym Czasopismo „TINA”, na swoich łamach zamieściło dwie pozycje płytowe na swoich łamach dwie pozycje płytowe z piosenkami MARVELA, obok zespołów: AKCENT, BOYS, TOPLES itd., oraz wywiad z liderem – Robertem.

W 2009 roku powstaje pierwszy Singiel – „Warto żyć”, oraz teledysk o tym samym tytule. Zespół zaczyna koncertować po kraju i promować swoją muzykę. Powstają co raz to nowsze utwory, które w roku 2011 zamykają się w kolejny pełny album pt.: „Zostań”. Do promującego krążek utworu powstaje kolejny teledysk o tym samym tytule. Od tego momentu kariera zespołu nabiera tempa. Klipy Marvela pojawiają się w stacjach telewizyjnych : VIVA POLSKA, TV DISCO, TELE 5, POLONIA1, TVR, ITV, TVS, LOVE TV a utwory są chętnie emitowane w różnych rozgłośniach internetowych np.: IRN, FTB, a także w RADIO LUBLIN, gdzie zajmują przez ponad siedem miesięcy czołowe pozycje (wielokrotnie I) na listach przebojów „NIE TYLKO BARACHOŁKI”. Lider zespołu jest także zapraszany do udzielania wywiadów na antenach tych stacji. 2012 rok przynosi kolejną płytę wraz z klipem promującym o tytule: „TANIEC CIAŁ”. Teledysk pnie się do góry na listach w kolejnych programach muzycznych, gdzie zajmuje miejsca na podiach np.: I miejsce na liście DISCO BANDŻO w TELE 5.Zespół zdobywa co raz większe rzesze fanów, koncertuje i zostaje zapraszany na ogólnopolskie festiwale muzyki Disco polo   i Dance, np.: Ryjewo, Szydłowiec, Cielądz, a także wszelkie gale Disco Polo np.: Polichna czy Firlej.

Komponowane utwory przyczyniły się do powstania blisko sześćdziesięciu składanek z muzyką MARVELA. Twórczość i poczynania zespołu opisują różne media takie jak np.: DiscoPortal.info, Wieści gminne Modliborzyc, Panorama Powiatu Janowskiego, Kurier Żuromiński, Wrota Pomorza, NoCoTy.pl. Stacja LOVE TV, w swoim programie Disco Polo VIP Chart, zamieszcza reportaż: „GWIAZDA TYGODNIA”, który opowiada o osiągnięciach zespołu. Obecnie zespół skończył pracę nad nowym krążkiem pod tytułem: „NASZA NOC”, jak obiecuje wydawca ma on trafić do sklepów jeszcze przed zimą.

Cały czas koncertujemy, ale gramy również na wszelkich imprezach tanecznych takich jak: WESELA, STUDNIÓWKI, BALE SYLWESTROWE, FESTYNY, BANKIETY, EVENTY, DANCINGI itd. Zapraszamy do wspólpracy !!!Marvel zespół muzyczny  Marvel zespół muzyczny

AVANGARDA Okrzei 11/16 58-500 Jelenia Góra

Banda Łysego Trakt 26 05-152 Bielany

Dance Menu Brzeg Dolny 00-000 Brzeg Dolny

Gentle Jazz Trio os. Jana III Sobieskiego 9/4 60-688 Poznań

HIBA BAND Adam Pertek Św. Anny 6/5 40-422 Katowice

Magnat zespół muzyczny Osipy Kolonia 25 18-200 Wysokie Mazowieckie

Piąta Muza Kamil Wilgucki Piaskowa 51 lok. 18 05-119 Legionowo

Usługi Muzyczne "Albatros" Andrzej Walecko Polna 5 46-050 Kosorowice

Zespół Boss Księcia Janusza 14/44 18-400 Łomża

Zespół Cover Pink Wrocław 00-000 Wrocław

Zespół Metropolis Wrocław 00-000 Wrocław

ZESPÓŁ MUZYCZNY DYNAMIC P. P. U. H. PABI Zielona 4 59-700 Bolesławiec

Zespół Muzyczny Odłam FONTANUSA 12A/5 41-800 ZABRZE

Zespół muzyczny TANGONETTA Wrocław 00-000 Wrocław

Zespół Muzyczny Vega Szeroka 11 46-022 Luboszyce

Zespół Na Maxa Będzin 00-000 Będzin

Zespół NOTABENE DANCE Wrocław 00-000 Wrocław

Zespół Paradox Band Ozimek-Pustków 00-000 Ozimek-Pustków

Zespół TWiSTwro Wrocław 00-000 Wrocław

Menu